Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského záko- na: Magistrát města Brna

Vyberte si z naší nabídky:

Klasické masáže

Prevence je základ. Klasická masáž uvolňuje ztuhlé svalstvo, zbavuje psychického stresu, napomáhá prokrvení tkání i odplavování toxinů z těla, zlepšuje metabolismus. Harmonizuje Vaši mysl a navozuje pocit klidu a relaxace. Sportovní verze masáže může být přípravou na výkon, případně Vás zbavit svalové bolesti po nadměrné zátěži, kdy jste přecenili své síly.

Nejčastější je masáž zad a šíje, která ulevuje osobám s nadměrným zatížením pohybového aparátu - od klasického sedavého zaměstnání po výraznou fyzickou zátěž. Tepelná terapie před masáží výrazně zvýší její účinek na svalstvo i psychiku. Na závěr Vám doporučíme i snadné protahovací cviky, které pomáhají svalové ztuhlosti předcházet.

Anticelulitová masáž

Šťastná žena, kterou celulita (celulitida) netrápí... Pro nás ostatní existuje manuální metoda stimulace podkoží, která aktivuje hluboké svalstvo, výrazně zlepšuje prokrvení tkáně a tím umožňuje výrazně lepší vstřebávání tuků a odplavování uložených toxických látek. Masáž má výborný regenerační a relaxační účinek a společně s ozonovým zbalem napomáhá k obnovení mladistvého vzhledu pokožky zejména nohou a hýždí.

Pomocí několika speciálních intenzivních hmatů opakovaně prováděných na problematických partiích (zejména stehnech a hýždích) a závěrečného ozonového zábalu Vám přineseme viditelný efekt. K dosažení skutečné redukce celulity je třeba přibližně 10 aplikací masáže. Pokud se sama aktivně zapojíte úpravou životosprávy, bude efekt mnohonásobně vyšší.

NABÍZÍME TAKÉ REDUKCI CELULITY UNIKÁTNÍM PŘÍSTROJEM VACUPRESS!

Medová detoxikační masáž

Voňavá a hřejivá metoda k odbourání toxických usazenin z tělesných tkání prováděná obvykle na zádech. Díky skvělým detoxikačním účinkům přírodního medu pomáhá osobám s chronickými dýchacími problémy, kuřákům, osobám s vleklými urologickými problémy a mnohým dalším. Za zmínku stojí i její efekt  zmírňování celulity a výrazný kosmetický efekt přímo na pokožce. Medovou masáž můžete zařadit do individuálního programu detoxikace těla.

Alergici si tuto masáž bohužel dopřát nemohou.

Havajská masáž LOMI LOMI

Série úžasných "nekonečných" plynulých pohybů sestávajících z tahů pažemi, lokty a předloktím Vás přenese na Havajské ostrovy. Díky své rytmičnosti a energetickému potenciálu má intenzivní terapeutický a relaxační účinek. Exotická masáž LOMI LOMI je vhodná například při celkové únavě a nespavosti, při bolestech hlavy a nepříjemnému napětí. Snadno nahradí klasickou relaxační masáž a obohatí Vás mimo jiné zážitkem z vonného teplého oleje.

Pocit harmonizace těla a duše, který si budete přát zažít opakovaně.

Manuální lymfodrenáž

Jemná speciální hmatová technika ovlivňující lymfatický systém. Budete ji vnímat jako hladivou uklidňující proceduru s možným silně sedativním účinkem. Lymfatická drenáž celého těla je výborným startem a doplňkem všech redukčních a očistných procesů. Je nezbytným doplňkem všech přístrojových metod hubnutí i formování postavy. Působí preventivně proti stárnutí pokožky, proti otokům končetin, proti vzniku celulity a řadě dalších problému. Doporučována estetickými chirurgy po liposukci nebo po operačních zákrocích estetické chirurgie - výrazně snižuje pooperační otoky.
 
Po manuální lymfodrenáži se budete cítit lehce a spokojeně. I když pravděpodobně i značně žíznivě...